SPA & Wellness hotel Orchidea*** Veľký Meder na Slovensku

SPA & Wellness "ORCHIDEA"


Nastal čas vychutnávat si život.


V našem wellness hotelu klademe důraz na léčebnou kúru, relaxaci, uvolnění, omlazení, obnovu vnitřní harmonie, ale i na zábavu a prožitky.

Naše pobytové, víkendové, wellness balíky s bohatým programem jsou zaručeně tím nejlepším dárkem pro každý, který touží po odpočinku a hýčkání.

 • SPA & Wellness Hotel Orchidea*** nabízí svým hostům nové pojetí relaxace a odpočinku. Připravili jsme pro Vás celou řadu wellness programů a wellness pobytů pro upevnění Vašeho zdraví, zlepšení kondice a pozvednutí sebevědomí.
  Součástí hotelu je rekreační a rehabilitační zařízení Wellness s teplým bazénem, vybaveným masážními tryskami, vířivou lavicí, protiproudem a whirpoolem pro 12 osôb. Navazující část wellness nabídne aroma saunu, finskou saunu,  parní lázeň, ochlazovací bazén a tepidárium. Osprchování tropickým deštěm mezi návštěvou jednotlivých kabinek přináší pocit naprostého uvolnění, které si pak návštěvník odnáší a rád je znovu vyhledá.
 • V letních měsících pro hotelové hosty je plavecký bazén k dispozici od 09:00 do 18:00 - gratis

Nechte se hýčkat pracovníky lázeňského centra

Masáže jsou všeobecně vnímány jako forma uvolnění, mají však i vynikající terapeutické a rehabilitační účinky. Profesionální masér Vás dokonale uvolní klasickou,sportovní nebo exotickou masáží. Vybírejte z nabídky lázeňských a wellness pobytů pečlivě připravených na míru zákazníkům. 


 • Nabídka wellness procedur

 • Hydromasážní Whirpool - slouží k regeneraci organismu, uvolnění svalů a celého těla, prokrvení tkání a pokožky i vyplavení kyseliny mléčné, zvláště po fyzické zátěži.
 • Fínska sauna - je vhodná pro zdravé osoby k uchování a posílení kondice, prohřátí těla, uvolnění svalů, prokrvení pokožky, čištění pórů a odstraňování stresu.
 • Parní solní lázeň - vytváří atmosféru podobnou přímořskému ovzduší. Vlhký vzduch je prosycený solí, jejíž jemné částečky pronikají do horních cest dýchacích a usazují se na pokožce.
 
 • Ochlazení - neoddělitelnou součástí saunování je následné ochlazení studenou vodou. Pro odvážné je k dispozici zchlazení pod proudem studené vody z ledového vědra nebo í ochlazovací bazén.
 • Tepidárium - lázeň tureckého typu, má povzbuzující účinky na lidský organismus. Pobyt na příjemně vyhřátých anatomicky tvarovaných sedácích pomáhá aktivaci imunitního systému bez extrémního zatížení krevního oběhu.
 • Turecký Hammam - s vyhřívaným kamenem s možností mydlových procedúr.
 • Lázeňské léčebné a wellness procedury - součástí wellness a relaxačních terapií jsou masáže, jejichž širokou nabídku jsme pro Vás připravili.